Studio

Agencja Reklamy Monolit Studio, to młoda i dynamicznie rozwijającą się firma, powstała, aby w profesjonalnie i kompleksowo świadczyć usługi reklamowe. Nasza oferta, to szeroko pojęta promocja i reklama internetowa.

Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną i reklamową firm, instytucji i klientów indywidualnych. W swojej ofercie polecamy między innymi projekt i druk ulotek, banerów, wydruk wielkoformatowy, artykuły reklamowe, tworzenie stron internetowych, oklejanie samochodów oraz reklamę zewnętrzną.

Oprócz realizacji wizji klienta, na każdym etapie współpracy dzielimy się naszym doświadczeniem oraz doradzamy jak pełniej i wydajniej wykorzystać możliwości reklamy. Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami, zdobędziesz wielu nowych i lojalnych klientów, a także szybko i skutecznie zwiększysz sprzedaż towarów i usług. Decydując się na współpracę z nami, zawsze możesz liczyć na rzetelną i profesjonalną obsługę.

Jesteśmy studiem kreatywnym, dostarczamy znakomitych, inspirujących rozwiązań reklamowych dla firm oraz skutecznie kreujemy ich wizerunek.

Naszą pasją jest tworzenie inteligentnych, angażujących i skutecznych projektów graficznych. Wiemy, że reklama to nie kaprys, lecz konieczność, dlatego musi być skuteczna. Wyróżnia nas to, że nie będąc agencją full service, podejmujemy każde wyzwanie. Z powodzeniem realizujemy projekty z zakresu grafiki użytkowej oraz projekty internetowe. Z takim samym zaangażowaniem przygotujemy stronę internetową, katalog, czy folder, opracujemy i wykonamy Twoją unikalną księgę identyfikacji wizualnej. Nie ma dla nas znaczenia czy prowadzisz małą firmę, czy zarządzasz dużą korporacją.

Jesteśmy elastyczni, zawsze dobierzemy rozwiązania, które będą skuteczne i zmieszczą się w budżecie. Zapraszamy!

(c) 2012 wszelkie prawa zastrzeżone MONOLIT STUDIO Agencja Reklamy, Rzeszów, tel. 791 384 391, e-mail: firma@monolitstudio.eu